Feminox - výživový doplnok

Stop
príznakom menopauzy

V prípade nespokojnosti garantujeme vrátenie peňazí. Na Feminox nepotrebujete lekársky predpis a nemusíte sa obávať žiadnych vedľakších účinkov. Pozrite si výhodné balenia Feminoxu s garanciou diskrétneho a okamžitého odoslania.

Príznaky menopauzy dokážu poriadne znepríjemniť život. Prejavy ako návaly horúčavy, náladovosť a zvýšená únava neovplyvňujú len vás, ale aj vašich blízkych. Nenechajte sa nimi obmedzovať.

Tabletky na menopauzu Feminox
TRVALE VYPREDANÉ!
Prírodný
Komplexný
Koncentrovaný
Pohodlné užívanie
Diskrétne doručenie

Koncentrované zloženie Feminoxu
vás nesklame

Ako Feminox pomáha pri klimaktériu? Je plný koncentrovaných prírodných extraktov, ktoré odstraňujú príznaky menopauzy. Vďaka pridanému vápniku navyše chráni vaše kosti, ktoré sú v období menopauzy najzraniteľnejšie.

Bylinné výťažky na báze fitoestrogénov harmonizujú funkciu ženských hormónov. Výživový doplnok Feminox nie je ako ostatné tabletky na menopauzu. Všetky jeho rastlinné zložky sú spracované metódou hĺbkového zmrazenia. Vďaka tomu si zachovávajú maximálnu možnú účinnosť. Môžete sa tak spoľahnúť, že skutočne zaberie. Stačí ho užívať 2x denne.

Tabletka Feminox 17% Ženšeň 17% Angelika lekárska 1% Kyselina listová 26% Sójové izoflavonoidy 22% Jam čínsky 7% Vitamín B6 10% Vápnik

Aký názor na výživový doplnok Feminox vyjadrili ženy ktoré ho používajú?

Daniel o Femonoxe
Daniela 46 rokov
star star star star star

Feminox som začala užívať hneď ako mi začala vynechávať menštruácia. Necítim sa ešte tak staro... Vedela som ale, že v mojom veku je to príznak začiatku menopauzy. Už ho beriem pol roka a zatiaľ som nezaznamenala žiadny z typických príznakov menopauzy, takže som spokojná.

Sisa o Feminoxe
Sisa 51 rokov
star star star star star

Už od mlada som bola dosť citlivá na kolísanie hormónov. Pred rokom som sa začala cítiť naozaj príšerne. Z endokrinológie vyplynulo že prichádza klimaktérium a doktor povedal a že by bolo vhodné nasadiť hormóny. To som odmietla. Od vtedy beriem prírodný Feminox a cítim sa o dosť lepšie.

Natália hodnotí Feminox
Natália 49 rokov
star star star star star

Ja som asi celkom klasický prípad, čo sa týka príznakov menopauzy. Začalo to návalmi tepla, a skončilo s nechuťou do života. Manžel to už nevydržal a kúpil mi vaše tabletky. Beriem ich síce zatiaľ iba dva týždne, ale cítim že mám viac energie, nemám depku a aj intervaly medzi návalmi horúčav sa stále predlžujú. Myslím si že čoskoro už to bude opäť ako pred tým.

Zobraziť viac recenzií na Feminox

Vyskúšajte Feminox a zabudnete na menopauzu

  • Odstráňte návaly horúčavy
  • Už žiadne náhle zmeny nálad
  • Získajte novú chuť do života
  • Stabilizuje hladinu hormónov
  • Spomaľte starnutie
  • Chráňte vaše kosti a cievy
Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found

TRVALE VYPREDANE!