Ako Feminox pomáha
pri klimaktériu?

Príznaky spojené s prichádzajúcou menopauzou alebo iným slovom klimaktériom, sú spôsobené nerovnováhou hladiny hormónov. K zmenám dochádza postupným znižovaním produkcie estrogénov v dôsledku zvyšujúceho sa veku. Prechod môže trvať pár mesiacov, ale aj rokov. Menštruačný cyklus sa stáva nepravidelným a časom sa úplne zastavuje. Objavuje sa kolísanie nálady, návaly horúčavy, môže sa prejaviť nadmerná únava a ďalšie ťažkosti. Často dochádza aj k postupnému rednutiu kostí, čo spôsobuje vyššie riziko zlomenín.

Feminox dokáže potlačiť nepríjemné a obmedzujúce príznaky menopauzy, vďaka obsahu koncentrovaných rastlinných výťažkov. Tie šetrne vyrovnávajú hladinu hormónov a zabraňujú jej prudkým výkyvom. Budete sa tak znovu cítiť vynikajúco.

Bez príznakov menopauzy je život ľahší

Ako sa Feminox dávkuje?

Lieky na menopauzu

Feminox obsahuje koncentrované prírodné zložky a preto vás nebude obťažovať nutnosťou častého dávkovania.

Úplne postačí ak užijete jednu kapsulu ráno a jednu večer pred jedlom. O ostatné sa už postarajú účinné látky obsiahnuté v tabletkách na menopauzu Feminox. Už po niekoľkých minútach od prehltnutia, kapsula uvoľní svoj blahodárny obsah, ktorý sa rýchlo vstrebáva. Jedno balenie Feminoxu obsahuje až 90 kapsúl. To znamená že vám vydrží viac ako jeden mesiac.

Prvé zlepšenie sa dostaví už po niekoľkých dňoch od začiatku užívania. V priebehu dvoch týždňov, môžete očakávať postupnú úľavu od príznakov menopauzy. Ak budete tabletky užívať pravidelne, budete sa cítiť skvele.

Čo ešte treba vedieť o Feminoxe?

Feminox a vedľajšie účinky

Feminox je vyvinutý na báze prírodných extraktov, vitamínov a minerálov. Môžete si tak byť istá že robíte maximum pre vaše zdravie. Napriek koncentrovanému zloženiu sa nemusíte obávať žiadnych nežiadúcich účinkov.

Môže sa Feminox užívať dlhodobo?

Určite áno. Feminox vám pomôže uľaviť od nepríjemných príznakov menopauzy počas celej doby jej trvania. Keď začnete Feminox užívať, zlepšenie sa dostaví z pravidla v priebehu prvých dvoch týždňov. Ak nepoľavíte z pravidelného užívania, budete sa cítiť skvele.

Ako je to s užívaním iných liekov popri Feminoxe?

Ak musíte užívať iné lieky, nie je to problém. Neboli zistené žiadne interakcie medzi Feminoxom a inými bežne používanými prípravkami. Ak ale užívate hormonálnu liečbu, je vhodné sa o používaní Feminoxu poradiť s vašim lekárom.

Kedy je aj Feminox bezmocný?

Napriek vysokej kvalite Feminoxu, existujú určité prípady, kde jeho užívanie nemusí priniesť očakávaný prínos. Ak trpíte extrémne silnými hormonálnymi výkyvmi, Feminox ich môže zmierniť, ale nemusí ich úplne odstrániť. V takom prípade vyhľadajte pomoc lekára. Vo väčšine prípadov je ale Feminox vynikajúcou voľbou.

Prečítajte si recenzie na Feminox
Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found

TRVALE VYPREDANE!