Často kladené otázky

Užívanie Feminoxu

 • Ako sa má Feminox dávkovať?
  Viac

  Užívajte jednu kapsulu dva krát denne. Je vhodné prípravok zapiť dostatočným množstvom tekutín. Na príklad vodou alebo ovocnou šťavou. O všetko ostatné sa už postará blahodárne zloženie Feminoxu.

 • Ako rýchlo Feminox účinkuje?
  Viac

  Feminox začína účinkovať veľmi rýchlo – prakticky hneď od začiatku. Úľava od príznakov menopauzy sa napriek tomu prejaví až neskôr. Postupné zlepšovanie budete pozorovať v priebehu prvých dvoch týždňov užívania. Po dvoch týždňoch sa už budete cítiť jednoducho skvele.

 • Pomáha Feminox aj pri silných menštruáciách u žien ktoré ešte nie sú v prechode?
  Viac

  Áno, Feminox dosahuje vynikajúce výsledky pri problematickej bolestivej alebo nepravidelnej menštruácii. Tieto indikácie sa často vyskytujú u mladých a produktívnych žien. Užívajte Feminox a vyhnite týmto problémom.

 • Obsahuje Feminox hormóny?
  Viac

  Nie Feminox neobsahuje žiadne hormóny. Obsahuje iba prírodné extrakty, ktoré dokážu regulovať a nahrádzať funkciu hormónov a tým stabilizovať stav ženy v menopauze.

 • Aké má Feminox vedľajšie účinky?
  Viac

  Feminox je prémiový výživový doplnok a pri jeho užívaní podľa odporúčaní, neboli zistené žiadne negatívne vedľajšie účinky. Nikdy však neprekračujte ustanovené dávkovanie. Napriek tomu že Feminox obsahuje iba prírodné zložky, tieto sú koncentrované a mohlo by dôjsť k predávkovaniu.

 • Čo ak zabudnem užiť tabletku?
  Viac

  Ak zabudnete užiť tabletku, pokračujte v užívaní nasledujúcej dávky. V žiadnom prípade neužívajte dve tabletky zároveň. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku, je potrebné brať Feminox pravidelne bez vynechávania.

 • Môžem počas užívania Feminoxu piť alkohol?
  Viac

  Príležitostné pitie alkoholu v kombinácii s užívaním Feminoxu nespôsobuje žiadne problémy. Ak ale pijete veľa a pravidelne, odporúčame vám v záujme dosiahnutia celkovej stability organizmu pitie alkoholu obmedziť.

 • Môžem Feminox užívať dlhodobo?
  Viac

  Áno užívanie Feminoxu počas dlhšieho obdobia sa odporúča. Nedovoľte aby vás príznaky klimaktéria naďalej obmedzovali.

 • Môže sa Feminox užívať spolu s inými liekmi?
  Viac

  Doposiaľ neboli zistené žiadne interakcie, medzi bežne používanými liekmi a Feminoxom. Ak však užívate hormonálnu liečbu, o použití Feminoxu sa poraďte s vašim lekárom. Nezačnite s používaním Feminoxu skôr ako bude vaša hormonálna liečba vysadená.

 • Kto nesmie užívať Feminox?
  Viac

  Feminox sa vo všeobecnosti neodporúča užívať tehotným a dojčiacim ženám. Užívať ho nesmú ani deti. Feminox je potrebné skladovať tak, aby k nemu deti nemali prístup.

Doprava a platba

 • Neprišiel mi objednaný balík. Prečo?
  Viac

  Ak vám neprišiel žiaden balíček, môže to mať dve príčiny. Problém môže byť na strane doručovacej služby alebo sa niečo pokazilo na našej strane. V každom prípade sa neváhajte obrátiť na centrum podpory zákazníkov. Ochotne a rýchlo problém s doručením vyriešime. Kontakt nájdete na tomto odkaze. Pred tým ako zavoláte, prosím pripravte si číslo vašej objednávky. Urýchli sa tým vybavenie vašej požiadavky.

 • Posielate tovar diskrétne?
  Viac

  Áno, sme si vedomí že možno nechcete, aby ktokoľvek vedel čo ste si objednali. Balíčky pre to posielame so zreteľov na vaše súkromie. Balíčky nie sú označené žiadnou reklamou, ani ničím čo by mohlo napovedať o ich obsahu.

 • Môžem platiť kartou?
  Viac

  Áno, platba kartou je možná ak si túto možnosť vyberiete ako vami zvolený spôsob platby pri objednávke tovaru. Kartou je možné zaplatiť okamžite po odoslaní vašej objednávky – stránka vás automaticky presmeruje na platobnú bránu.

 • Ako dlho trvá odoslanie balíčka od objednania?
  Viac

  Prijaté objednávky sa snažíme vybavovať ešte v ten istý deň. Ak si objednáte po 11:00, balíček vám bude zaslaný na druhý pracovný deň. Od tohto momentu už čas doručenia ku vašim dverám záleží od spôsobu prepravy, ktorý ste si vybrali.

 • Ako rýchlo bude tovar doručený?
  Viac

  To záleží od prepravnej metódy ktorú ste si vybrali. Po vyexpedovaní tovaru, trvá doručenie poštou približne dva pracovné dni. Ak ste si vybrali kuriérske doručenie, tovar dostanete už na druhý deň od expedovania. Pri osobnom odbere môžete mať balíček v rukách ešte v ten istý deň. Viac informácií sa ale dozviete v tabuľke na stránke dodacie podmienky.

 • Máte aj osobný odber?
  Viac

  Áno, máme! Osobný odber je možný len v prípade že ste si tovar vopred objednali, či už prostredníctvom internetového obchodu, alebo telefonicky. Ak ste si objednali do 11:00 tovar si môžete prevziať ešte v daný pracovný deň. Tovar je z pravidla nachystaný na ďalší pracovný deň. Prosím vždy počkajte na SMS a emailové oznámenie, že tovar už bol pripravený na prevzatie. Viac o osobnom odbere nájdete na stránke dodacie podmienky.

 • Môžem Feminox vrátiť, v prípade nespokojnosti?
  Viac

  Samozrejme, v prípade nespokojnosti, nech už je spôsobená čímkoľvek, máte v súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy. Viac informácií si prečítajte v spodnej časti dodacích podmienok.

Ďalšie informácie

 • Dá sa Feminox kúpiť aj v lekárni?
  Viac

  Samozrejme. Feminox je dostupný v každej dobrej lekárni. Vyžiadajte si ho u vášho lekárnika. Nenechajte sa odradiť v prípade, že Feminox nebudú mať v niektorej lekárni skladom. Žiadajte ho od vášho lekárnika, ktorí je povinný vám ho zabezpečiť.

 • Sú nejaké zľavy na Feminox?
  Viac

  Áno, ak ste držiteľom zľavového kupónu, môžete jeho unikátny kód vložiť do kolónky ktorá je dostupná pri objednávaní. Zľava vám bude automaticky zarátaná. Uvidíte to hneď po zadaní kupónu.

Mám ďalšie otázky

V prípade že máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom formulára ktorý nájdete nižšie. Alebo nám jednoducho zavolajte. Všetky kontakty nájdete na stránke kontaktov.

Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found

TRVALE VYPREDANE!