Dodacie podmienky

Vieme že je pre vás rýchlosť dodania kľúčová. Tovar ktorý si objednáte v e-shope feminox.sk je preto expedovaný ešte v ten istý deň. Ak si objednáte po 11:00, balíček vám zašleme už na druhý pracovný deň, najneskôr však do 48 hodín od odoslania objednávky.DiskrétnosťVieme že by pre vás mohlo byť nepríjemné, ak by sa niekto cudzí dozvedel, že ste si objednali tabletky na menopauzu. Všetky zásielky pre to doručujeme bez akejkoľvek reklamy naznačujúcej obsah balíčka. Nikto sa tak nemôže dozvedieť, čo je vo vnútri.

Aké sú možnosti doručenia?

Osobný odber

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade v Ivanke pri Dunaji. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený na prevzatie vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a aj emailovou správou. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín po odoslaní objednávky.

Tovar si prosím príďte vyzdvihnúť, až po výzve SMS správou a emailom! Ak ste nedostali správu, prosím kontaktujte zákaznícku podporu.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Sklad Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 – 16:30 iba na základe objednávky vopred.

zobraziť mapu

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný tovar doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou na dobierku. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do členských štátov EÚ

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného tovaru aj do zahraničia. Je to veľmi jednoduché, tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou. Ceny prepravy do zahraničia udržiavame na vynikajúcej úrovni.

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravyCena v EURMožnosťi platbyDoba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu3,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu4,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK)3,50dobierka / kartou vopredD*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji)1,90hotovosť / kartou vopredD*+0-1
Pošta do zahraničia (EU)6,00Iba platba kartouD*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU)podľa ponukyIba platba kartouD*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Dôležité odkazy

 

Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou našich produktov, že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s produktami spokojní, pošlite nám ich späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie, do 15 dní.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručené predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup pri odstúpení od kúpnej zmluvy:

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na tento odkaz. Vyplňte všetky požadované informácie. Nezabudnite na číslo účtu, dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vrátené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri- Comgate s.r.o. Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti. Mohlo by to spôsobiť zdržanie vybavenia vašej požiadavky Stiahnuť formulár na reklamáciu / odstúpenie

Adresa na vrátenie tovaru

Augeri- Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to takto:

Vrátená suma nepresahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 1 EUR.

Peniaze vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

V prípade reklamácií, prosím uplatnite predchádzajúci postup. Reklamácie sú vybavované v súlade s obchodnými podmienkami platnými v čase uzatvorenia kúpnej zmluvy a taktiež v plnom súlade s legislatívou SR.