Blahodárne
zloženie Feminoxu

Vo výživovom doplnku Feminox sa nachádza koncentrovaná zmes tých najkvalitnejších prírodných účinných látok, ktoré stimulujú hormonálny systém a prinášajú tak úľavu od nepríjemných príznakov menopauzy.

Extrakty zo sóje (Sójové izoflavonoidy)
Extrakty zo sóje (Sójové izoflavonoidy)

Sója je už od dáva známa svojimi špecifickými účinkami na hormonálny systém človeka. Obsahuje totiž sójové izoflavonoidy, ktoré dokážu čiastočne nahradiť funkciu ženských hormónov. Tieto látky sa tiež nazývajú ako fytoestrogény. Najčistejšie sójové izoflavonoidy sa pre to radia k hlavným zložkám Feminoxu.

Jam čínsky (Dioscorea villosa)
Jam čínsky (Dioscorea villosa)

Ako napovedá aj jej názov, táto nenápadná rastlinka pochádza z Číny. Je zdrojom látky s názvom diosgenín, ktorá zabezpečuje optimálnu hladinu progesterónu a ženských hormónov. Tým sa priamo podieľa na zmiernení príznakov klimaktéria a vo Feminoxe hrá nezastupiteľnú úlohu.

Angelika lekárska (Angelica archangelica)
Angelika lekárska (Angelica archangelica)

Feminox obsahuje čistý extrakt z tejto vysokej dvojročnej byliny. Angelika lekárska posilňuje nervový systém a tým pomáha zmierniť výkyvy nálady. Rýchle prechody medzi pocitmi šťastia a naopak depresie sú v období menopauzy celkom bežné. Rýchle striedanie nálad ale nie je nič príjemné. Angelika lekárska to poľahky vyrieši. Vďaka obsahu špecifických flavonoidov navyše dokonale dopĺňa funkciu predchádzajúcich bylinných fytoestrogénov.

Ženšen (Panax ginseng)
Ženšen (Panax ginseng)

Extrakt z tohto koreňa patrí medzi najuznávanejšie lieky východnej medicíny. Má veľké množstvo blahodárnych účinkov, za ktoré vďačí rôznym aminokyselinám, siliciam, peptidom a vitamínom ktoré obsahuje. Najviac sa však cení jeho schopnosť potlačiť chronickú únavu a obnoviť prirodzenú vitalitu. Tá býva v období menopauzy často vo výraznom útlme. Preto je Ženšen nenahraditeľnou súčasťou mocného zloženia tabletiek Feminox.

Vápnik
Vápnik

V období klimaktéria kosti začínajú rednúť a stávajú sa náchylnými na zlomeniny. Odborníci počas vývoja Feminoxu mysleli aj na tento fakt. Feminox tak obsahuje zdroj dobre využiteľného vápnika, vďaka ktorému sa môžete aj naďalej bez obáv venovať športom a aktivitám ktoré milujete.

Vitamín B6
Vitamín B6

Aj Európska komisia, ktorá hodnotila účinky niektorých prírodných látok na ľudský organizmus sa zhodla, že vitamín B6 hrá nenahraditeľnú úlohu ako esenciálny prvok. Vitamín B6 totiž prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a navyše prispieva aj k regulácii hormonálnej aktivity. Feminox je významným zdrojom tohto všestranného vitamínu.

Kyselina listová
Kyselina listová

Táto v prírode všadeprítomná kyselina je vo Feminoxe zastúpená iba jednopercentným podielom. Zdá sa to málo, ale táto nenahraditeľná látka je tak koncentrovaná, že by použitie väčšieho množstva neprichádzalo do úvahy. Významný prínos kyseliny listovej spočíva v jej schopnosť chrániť a regulovať kardiovaskulárny systém.

Pomocné látky
Ďalšie látky ktoré Feminox obsahuje

Feminox obsahuje ešte niekoľko ďalších pomocných látok, ktoré takisto hrajú svoju nenahraditeľnú úlohu. Ide o vlákninu s názvom Inulín a želatínu rastlinného pôvodu z ktorej je vyrobená priehľadná kapsula.

Zloženie Feminoxu - podiel zložiek

Toto vo Feminoxe nenájdete

  • Židne farbivá
  • Škodlivé chemické látky
  • Živočíšne zložky - Feminox je vhodný pre vegetariánov a vegánov
Vyskúšať Feminox
Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found

TRVALE VYPREDANE!